Pronájem kanceláře 75 m2 v přízemí v Hradci Králové - Pražské tříděPopis:

Hledáte hezkou a reprezentativní kancelář pro svoje podnikání? Kancelář v přízemí s pohodlným parkováním pro Vás nebo Vaše klienty? Tak přesně pro Vás máme k pronájmu určenou kancelář 75 m2 v ulici Pražská třída v Hradci Králové. Kancelář se nachází v přízemí a je součástí areálu firmy Polstrin Design, s. r. o. Prošla kompletní rekonstrukcí se zachováním industriálního stylu (podlaha, cihlová stěna). Součástí je zázemí s kuchyňskou linkou a samostatnou toaletou a umyvadlem. Podlaha je z lité interiérové stěrky. Slouží tedy jako finální povrch. Do kanceláře je přímý vstup z parkoviště, kde jsou součástí nájemného 2 parkovací místa. Další parkovací místa lze obsadit za měsíční nájemné 1. 000,-Kč/místo (dohodou). Kancelář je dostatečně osvětlena novým zářivkovým osvětlením. Teplo dodávají nové radiátory. Nájemné činí 130,-Kč/m2 měsíčně bez DPH + služby a energie 2. 700,-Kč (plyn, voda, elektřina). Prostor je volný ihned. Odměna RK ve výši jednoho nájemného. Těšíme se na Váš zájem a věříme, že si kancelář najde brzy nové a slušné nájemníky. Pro více informací neváhejte telefonovat. Prohlídky samozřejmostí. S pozdravem Milan Polívka.

Typ nabídky:

pronájem

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Hradec Králové

Cena:

130,- Kč/m2/měsíc

Značka:

66PO04425

Rozšířené informace

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Polívka Milan

Mobil:

734 261 016

Telefon:

495 214 574

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky