Nabídka na E-mail

Služba Nabídka na E-mail Vám umožní nechat si posílat aktuální nabídky z vybraných okresů a z vybraných kategorií do Vaší E-mailové schránky. V následujícím formuláři uveďte Váš e-mail a zvolte parametry, dle kterých chcete zasílat upozornění na novou nabídku.

Pro odhlášení z odběru použijte odhlašovací formulář

Přihlásit se k odběru
E-mail:
Maximální cena:
Typ nabídky            
Kategorie


Okresy

Ochrana proti spamu - napište Nejsem robot

Zpracování osobních údajů: Po odeslání registračního formuláře bude provozovatel webu hradeckralove.cz firma Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ (IČ: 47494433) (dále jen Správce) zpracovávat a spravovat uvedené osobní údaje za účelem zasílání odkazů s nabídkami nemovitostí na uvedenou emailovou adresu dle zvolených kritérií. Základní doba platnosti služby a s tím související doba zpracování poskytnutých osobních údajů je 2 roky od odeslání osobních údajů. Tuto lhůtu můžete kdykoliv předčasně zkrátit a nebo naopak prodloužit. Správce bude postupovat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. více

Odhlásit se z odběru

Pokud si již nepřejete nadále odebírat upozornění nové nabídky, zadejte Váš E-mail, který jste uvedli při registraci (tato e-mailová adresa je také uvedena na konci každé nabídky). Služba nabídek na E-mail pro tuto adresu bude zrušena.

Odhlásit se z odběru
E-mail: