Prodej vesnického rodinného domu 5+1, 197 m2, obec Dobřenice.Popis:

Na klidném a slunném místě v obci Dobřenice nabízíme k prodeji samostatně stojící velmi udržovaný a zachovalý cihlový rodinný dům s dispozici 5+1 o celkové obytné ploše 197 m2 s velkou udržovanou zahradou. Nemovitost je nepodsklepená a nachází se na oploceném pozemku o velikosti 1281 m2.
Dispozice domu: 1. NP: obytná kuchyň, 2x pokoj, koupelna, WC, předsíň, sklípek, veranda, šatna, prádelna, sklad. Podkroví: 2x pokoj, předsíň, podkrovní pokoj, půda. K domu přiléhá zděný hospodářský přístavek s dílnou a skladem a dále navazující dřevník. Na nádvoří oproti vjezdové bráně je prostorná garáž s montážní jámou a vedle venkovní sklep. K zalévání zahrady, která je osázena ovocnými a okrasnými dřevinami, je možné využít studnu.
Vytápění je centrální plynové, ale je možné využít i kotel na tuhá paliva, ohřev vody el. bojlerem. Dům má v přízemí funkční dřevěná špaletová okna, v podkroví jsou vyměněny za plastová, stejně jako vstupní dveře.
Rozvod vody z obecního řádu, odpady stačí napojit na obecní kanalizaci, v současné době se využívá jímka. Střešní krytina je původní, bez závad. Stavba je z r. cca 1930, když byla v r. 1965 rekonstruována.

V krátké vzdálenosti se nachází železniční stanice, autobusové spojení do HK, Pardubic či Přelouče. Obec Syrovátka je vzdálena 13 km od Hradce Králové. Napojení na dálnici D11 vzdáleno 3 km. Třída energetické náročnosti nebyla dosud určena, z tohoto důvodu je udávána nejnižší možná (G).

Na nemovitosti neváznou žádná právní omezení a je okamžitě k prodeji.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Dobřenice

Cena:

4 850 000,- Kč

Značka:

1143

Rozšířené informace

Druh stavby:

cihlová

Stav stavby:

velmi dobrý

Umístění objektu:

klidná část obce

Počet podlaží:

2

Plocha parcely:

1281

Zastavená plocha:

381

Užitná plocha:

197

Inženýrské sítě:

vodovod

kanalizace

plyn

elektřina

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Miroslav Vodehnal Realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Národních mučedníků 1930/30

500 08 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Vodehnal Miroslav

Telefon:

+420608136975

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky