Rodinný dům v Rodově, prodej (rezervace)Popis:

Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům v obci Rodov, 10 km od Hradce Králové. Dispozice domu – zádveří, chodba, obytná kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem, WC, schodiště na půdu, další pokoj v započaté rekonstrukci se zpevněným stropem, nedokončená koupelna s rohovou vanou, chodba, komora a prostor na nářadí. Na půdě je starší vestavba jedné místnosti bez vytápění. Na pozemku samostatně stojící zděná stavba garáže s dílnou a suchým WC. Do domu zavedena voda a elektřina a kanalizace. K dispozici přípojka plynu, bez provedeného rozvodu. Studna na dvoře se používá na zalévání zahrady. Vytápění je zajištěno kamny na tuhá paliva. Nově proveden rozvod elektrické energie. V kuchyni ohřev vody zajištěn průtokovým ohřívačem vody. V části domu orientované do ulice jsou původní špaletová okna, v další části domu došlo k výměně oken za plastová. Za domem je zemní sklep. Pozemek má celkovou výměru 1466 m2. V blízkosti napojení na D11.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Rodov

Cena:

neurčena

Poznámky k ceně:

info v kanceláři

Celková plocha:

1466 m2

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Nabídka je rezervována

Značka:

1018

Rozšířené informace

Stav stavby:

ve výstavbě

PENB:

D

PENB:

D méně úsporná

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) BERNECKER reality s. r. o. (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

S. K. Neumanna 1257

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Koppová Jana

Mobil:

602832260

Telefon:

495534888

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky