Prodej komerčního objektu Ráj Piva v HronověPopis:

Prodáváme komerční prostory v Hronově, v ul. Hostovského. Nemovitost je po velmi vydařené rekonstrukci. Je rozdělena na tři části - 1. část - pivnice po kompletní rekonstrukci, 2. část - tři pronajaté byty, 3. část - je před rekonstrukcí - dříve byla využívána jako mateřská škola. Dispozice 1. části pivnice - 1. NP: sestává z hlavní části pivnice pro hosty ve tvaru L, baru s výčepem - čepuje se Staropramen, 3 x menších prostorů pro hosty, propojených s hlavní částí, dále prostoru se stolním fotbalem a prostor pro dva kulečníkové stoly. Nabízí se také možnost provozování herny. Dále sociální zázemí pro hosty - muži, ženy, invalidi, sociální zázemí pro personál, technická místnost pro vzduchotechniku, chladící tanková místnost, schody do 2. NP. Ve 2. NP je velký prostor těsně před dokončením rekonstrukce - možnost využití např. pro školení a jiné obdobné akce. Jsou zde připraveny prostory pro sociální zázemí pro hosty, personální prostory - možno využít jako byt 2+kk pro personál, s vlastním el. bojlerem. Zdrojem teplé vody je el. bojler, u baru jsou průtokové ohřívače vody. Vytápění elektrokotlem. Celá část je podsklepená. Ve 2. části nemovitosti jsou již zmiňované dva pronajaté byty. 3. část byla v minulosti užívána jako mateřská škola, má vlastní číslo popisné, je před rekonstrukcí. Jako vhodná investice v této části, se jeví, vystavět zde 12-16 bytů. Přípojky: veřejný vodovod, veřejná kanalizace. Nemovitostí Vás rádi provedeme. O prohlídky si volejte.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Náchod

Adresa:

Hronov

Cena:

neurčena

Poznámky k ceně:

volejte makléři

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

66PO04103

Rozšířené informace

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Pohl Štěpán

Mobil:

777 150 437

Telefon:

495 214 574

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky