Pozemek k výstavbě domu, 1578 m2 v obci ČíčováPopis:

Hledáte stavební pozemek v klidné části obce? Pozemek, který bude mít připravené IS a příjezdovou zpevněnou cestu? Tak přesně pro Vás máme k prodeji určený stavební pozemek o velikosti 1578 m2 v obci Číčová. Jedná se o rovinatý pozemek úkosového tvaru. Celý pozemek bude Územním plánem obce schválen k výstavbě rodinného domu na jaře 2020. Je možné si tedy už nyní pozemek rezervovat. Pozemek se nachází v nové zástavbě rodinných domů v obci Číčová. Inženýrské sítě budou na pozemku připraveny a hrazeny stávajícím majitelem. IS: obecní voda, elektřina (realizace zima 2019/2020), nutno vybudovat vlastní ČOV - obec nemá zatím obecní kanalizaci, plyn vede podél hlavní silnice. Zpevněná komunikace k pozemku bude připravena a hrazena majitelem (realizace podzim 2019). V sousední obci Čermná nad Orlicí je školka i škola. Jedná se krásný a slunný pozemek na okraji obce. Těšíme se na Váš zájem a věříme, že si pozemek brzy najde nového majitele. Zvu Vás na prohlídku pozemku a rád předám i další informace. S pozdravem Milan Polívka

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Rychnov nad Kněžnou

Adresa:

Čermná nad Orlicí

Cena:

755,- Kč/m2

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

66PZ04243

Rozšířené informace

Inženýrské sítě:

vodovod

elektřina

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Polívka Milan

Mobil:

734 261 016

Telefon:

495 214 574

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky