Pronájem kanceláře Open space- 320 m2 v Hradci Králové - PrůmyslovéPopis:

Nabízíme Vám pronájem klimatizovaného kancelářského prostoru tzv. open space o celkové ploše 320 m2 Prostory se nachází ve 2. NP zrekonstruované administrativní budově v centru Hradce Králové - Průmyslové ulici. Budova je bezbariérová se třemi výtahy (2 osobní, 1 nákladní se vstupem na dvoře), odhlučněná plastová okna, zabezpečena bezpečnostním systémem, přístupná 24/7. Přípojky: voda a kanalizace veřejná, vytápění dálkové, el. , internet. Možnost využít nadále jako otevřenou kancelář - open space. Nebo je možnost prostory využít jako centrum pro rodiče a děti, tělocvičnu, lektorské centrum s možností rozšíření o další kanceláře - např. učebny, které jsou na chodbě a mít tak uzavřené celé patro. Přímo do prostoru open space vede boční vstup z ulice, bez nutnosti chodit po celé budově. Na patře je společná kuchyňka, sociální zařízení muži, ženy pod uzamčením. Omezený počet parkovacích míst ve dvoře. Parkování ideálně řešit v 500 m vzdáleném parkovacím domě Katschnerka. Plocha open space: 320 m2. S možností pronájmu dalších 176,43 m2. V docházkové vzdálenosti zastávky MHD. Hned vedle administrativní budovy je jídelna, potraviny, trafika. Veškerá vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Doporučujeme prohlídku. Neplatíte provizi.

Typ nabídky:

pronájem

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Hradec Králové

Cena:

1 500,- Kč/m2/rok

Poznámky k ceně:

bez služeb, bez DPH

Celková plocha:

320 m2

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

66PO04330

Rozšířené informace

Druh komerečních prostor:

administrativní b.

Vybavení:

nezařízený

Stav stavby:

dobrý

Celková plocha:

320

Výtah:

ano

Inženýrské sítě:

veřejný vodovod

kanalizace

plyn

220 V

topení dálkové

PENB:

E nehospodárná

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Vašata Jiří

Mobil:

724 806 101

Telefon:

495 213 915

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky