Pronájem kanceláře 54 m2 v LibčanechPopis:

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu nové kancelářské prostory v centru obce Libčany o velikosti 54 m2. Objekt je vhodný pro provoz kanceláří, sídla firmy nebo tichý provoz. Prostory jsou situované v 1. patře. Celý prostor je situovaný do dvou místností viz. půdorys. Součástí prostor je kuchyňka a sociální zařízení. Cena nájmu je 100,-Kč/m2/měsíc + energie. Kauce činí 2 měsíční nájmy. Provize pro RK ve výši 1 nájmu. Parkování je k dispozici přímo v areálu objektu. Prostory budou v případě zájmu v co nejkratší době dodělány k užívání. Možnost skladových prostor.

Typ nabídky:

pronájem

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Libčany

Cena:

5 400,- Kč/měsíc

Značka:

66PO04119

Rozšířené informace

Druh komerečních prostor:

administrativní b.

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Pácaltová Veronika

Mobil:

604 517 188

Telefon:

495 213 915

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky