Rekreační areál o rozloze 10684 m2 v obci Lučice u Havlíčkova BroduPopis:

Hledáte investiční příležitost? Chcete vlastnit a provozovat rekreační areál? Tak přesně pro Vás máme k prodeji určený tento Rekreační areál v obci Lučice u Havlíčkova Brodu.
Rekreační areál se rozkládá na celkové ploše 10. 684 m2. Součástí areálu je restaurace, 6 rekreačních budov (bungalovů), rodinný dům a vedlejší drobné stavby. Celý oplocený areál se nachází na okraji obce Lučice a má svoji příjezdovou asfaltovou komunikaci. Hosté využívají ubytování v samostatných domech, což vytváří pocit soukromí a pohodlí. Bungalov je určený pro maximálně 6 osob. Celková kapacita areálu je tedy 36 osob. Areál, který byl v roce 2002 kolaudovaný je ve velmi udržovaném a zachovalém stavu.
Bližší popis:
Restaurace: kapacita restaurace je 36 hostů. Dispozice: recepce, restaurace, kuchyň, dřevěná terasa, sklady, toalety a garáž. Restaurace je vybavena kvalitním nábytkem z masivního dřeva. Nedílnou součástí je profesionální kuchyně z nerezového materiálu. Přípojky: voda obecní, kanalizace do ČOV, el. 220/380V, topení ústřední plynové + v restauraci stylový krb. Na restauraci navazuje velká dřevěná terasa k venkovnímu posezení.
Rekreační domy: zděný bungalov 3+kk o velikost 77 m2 s kapacitou 6 hostů. Dispozice: vstupní chodba, 2 pokoje, obývací pokoj s kuchyní, dřevěná terasa, koupelna s WC. Bungalovy jsou vybaveny standardním nábytkem, spotřebiči a elektronikou. Přípojky: voda obecní, kanalizace do ČOV, el. 220V, topení ústřední plynové.
Rodinný dům: zděný dům 4+kk o velikosti 167 m2. Dispozice: zádveří, chodba, koupelna s WC, obývací pokoj s kuchyní, schodiště, pokoj, ložnice, koupelna s WC. Dům je vybaven kvalitním nábytkem, spotřebiči a je celkově ve výborném stavu. Na dům navazuje dřevěná terasa.
Vedlejší stavby: zahradní domky, dřevěné kotce pro psy, pergola s možností grilování. Jedná se o stavby, které jsou součástí areálu a slouží převážně k ukládání věcí a nářadí na údržbu celého areálu.
Okolí Lučice nabízí nespočet možností k rekreačnímu a sportovnímu využití v kraji Vysočina. Těšíme se na Váš zájem a věříme, že si areál brzy najde nového majitele. Cenu Vám rád sdělím. Podrobnější dokumentace na vyžádání. S pozdravem Milan Polívka.
Video:
https: //www. youtube. com/watch?v=SGRMrT-mPgk&t=34s

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Havlíčkův Brod

Adresa:

Lučice

Cena:

23 500 000,- Kč

Celková plocha:

10684 m2

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

66PO04212

Rozšířené informace

Druh stavby:

cihlová

Stav stavby:

velmi dobrý

Plocha parcely:

10684

Inženýrské sítě:

vodovod

veřejný vodovod

plyn

elektřina 220 V/380 V

topení centrální - plyn

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Polívka Milan

Mobil:

734 261 016

Telefon:

495 214 574

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky