Zemědělská usedlost s výminkem a stodolou v obci Záříčany,Popis:

Prodej zemědělské usedlosti ke kompletní rekonstrukci v obci Bílé Podolí - Záříčany, 8 km od Čáslavi. Dům je přízemní, cihlový se sedlovou střechou. Na obytnou část domu navazuje hospodářská část s chlévy. Ze zahrady na dům navazuje zděný přístavek, ve kterém je garáž s plechovými vraty pro osobní automobil. Naproti domu se nachází zděný výminek o 3 místnostech, též ke kompletní rekonstrukci nebo demolici. V zadní části zahrady stojí zděná stodola ve velice dobrém stavu.
Přípojky: obecní kanalizace na pozemku, obecní vodovod bude vybudován v roce 2022-23, plyn na hranici pozemku - HUP v plotě, elektřina 230/380V. Celková plocha pozemku: 1618 m2.
V obci základní občanská vybavenost. Autobusová doprava - Vrdy, Čáslav, Kutná Hora, Horka. Ve 4 km vzdálené obci Vrdy je veškerá občanská vybavenost. V okolí města Čáslav 8 km, Chvaletice 10 km, Kutná Hora 13 km, Přelouč 14 km. Doporučuji Vám prohlídku.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Kutná Hora

Adresa:

Bílé Podolí

Cena:

2 990 000,- Kč

Značka:

66RD04513

Rozšířené informace

Druh stavby:

cihlová

Stav stavby:

před rekonstrukcí

Druh objektu:

samostatný

Typ objektu:

přízemní

Počet podlaží:

1

Plocha parcely:

1618

Užitná plocha:

267

Garáž:

ano

Inženýrské sítě:

kanalizace

plyn

elektřina 220 V/380 V

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Vašata Jiří

Mobil:

724 806 101

Telefon:

495 213 915

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky