Vila v klidné části VamberkaPopis:

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji vilu se zahradou v klidném místě obce Vamberk - ulice Jiráskova. Disp. : 1. PP: sklep - 4x sklepní prostory průchozí na zahradu. 1. NP: vstupní hala, vlevo chodba, komora, kuchyň, koupelna, tři obytné pokoje, WC. Prostorným schodištěm vstup do 2. NP, kde je vstup na terasu, dále komora, kuchyň, koupelna, obytný pokoj, půdní prostor vhodný k vestavbě, WC a vchod na půdu. Na zahradě s ovocnými stromy je umístěna zděná garáž a skleník. Dům je napojen na městský vodovod, odpad žumpa, plyn a el. 230/400V. Vytápění ÚT plynovým kotlem, ohřev vody zajišťuje bojler. Dům je vhodný po rekonstrukci k trvalému bydlení pro větší rodinu či předělání na více bytů. Celková plocha pozemku 1. 299 m2. Lze financovat hypotékou, se kterou Vám rádi pomůžeme. Pro více informací kontaktujte makléře.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Rychnov nad Kněžnou

Adresa:

Vamberk

Cena:

3 600 000,- Kč

Značka:

66RD04287

Rozšířené informace

Druh stavby:

cihlová

Stav stavby:

dobrý

Inženýrské sítě:

vodovod

kanalizace

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Krejcarová Jana

Mobil:

602 618 405

Telefon:

495 213 915

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky