Rodinný dům na samotě u lesa v Náchodě s pozemkem 2673 m2Popis:

Chováte koně či jiná hospodářská zvířata? Nebo po něčem takovém toužíte, ale zatím jste neměli šanci si splnit svůj sen? Vaším přáním je bydlet na samotě u lesa, bez sousedů, ale zároveň nechcete přijít o možnost se pobavit v rušném městě? Jménem majitele si Vám dovoluji nabídnout rodinný dům na ojedinělém místě s rozsáhlým pozemkem o celkové výměře 2 673 m2 na úplné samotě, nedaleko náchodského zámku a přitom cca 5 min. od centra města Náchod. Objekt je skutečným rájem pro milovníky klidu, soukromí a především chovatele koní. Na rozsáhlé zahradě se nachází stáje s 5ti boxy pro koně (2 jsou aktuálně ustájeni), ohradníky pro výběh koní, zázemí pro uskladnění slámy a sena a kruhovka. Naprostou „stylovkou“, která stojí na pozemku je westernový vagón s typickými lítacími dvířky hned vedle kruhovky, který původně majitel provozoval jako westernovou hospůdku s venkovním posezením. Stačí jen oprášit prach a nabízí se zde skvělá šance pro nového majitele otevřít si vlastní stylovou hospodu. Zahrada v bezprostřední blízkosti domu je vkusně navržená a udržovaná, součástí zahrady je jezírko s okrasnými rybkami a vodopád s přepadem do jezírka. Před domem je zastřešená terasa se sezením s venkovním krbem. Objekt má několik vlastních studní k zásobování samotného domu i zázemí s koňmi. Dům a jeho okolí je napojen na elektrické vedení, topení je řešeno elektrokotlem umístěným v technické místnosti ve sklepě domu. Odpady jsou svedeny do septiku s přepadem do trativodu. Dispozice domu: dům je podsklepený, přízemí se skládá ze zádveří, chodby, WC, koupelny, dominantou domu je dřevěná masivní kuchyně s jídelním koutem, v obývacím pokoji je umístěný krb s krbovou vložkou a zůstává zde masivní na míru dělaná sedací souprava. V 1. NP jsou dva pokoje v jednom vestavěné skříně z druhého pokoje se vchází na terasu. K domu jsou napojené kůlny a prostory na skladování zahradního a jiného náčiní. BENP není předložen, proto v souladu se zákonem uvádíme třídu G. V případě zájmu Vám ráda pomohu s financováním. Neváhejte mě kdykoli kontaktovat, těším se na prohlídku tohoto krásného místa.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Náchod

Adresa:

Náchod

Cena:

3 990 000,- Kč

Poznámky k ceně:

VÝRAZNÁ SLEVA

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

66RD04221

Rozšířené informace

Druh stavby:

cihlová

Stav stavby:

velmi dobrý

Druh objektu:

samostatný

Typ objektu:

patrový

Plocha parcely:

2673

Sociální zařízení:

ano

Ihned obyvatelný:

ano

Inženýrské sítě:

studna

elektřina 220 V/380 V

topení lokální - tuhá paliva

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Pácaltová Veronika

Mobil:

604 517 188

Telefon:

495 213 915

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky