Prodej rodinného domu v RoudničcePopis:


V exkluzivním zastoupení nabízíme  zděný, řadový krajový přízemní rodinný dům s plně využitým podkrovím pod sedlovou střechou krytou pálenými taškami. Objekt je situovaný v cenru městské části Roudnička v Hradci Králové, nachází se v zastavěné části obce. Parkování je možné na pozemku. Pozemky leží v mírně sklonitém terénu, zahrada a stavební pozemek tvoří jednotný funkční celek a jsou přístupné po veřejné zpevněné komunikaci. Dům je napojen na inženýrské sítě: elektro, hloubková kanalizace, obecní vodovod, plyn.   Na pozemku je studna. Původní stáří objektu je dle  odhadu cca 90 let. V průběhu užívání byla provedena rekonstrukce a modernizace celého objektu a vestavba do stávajícího podkroví.  Celkový technický stav stavby je dobrý s pravidelnou údržbou.

Obvodové zdivo cihelné a kamenné, okna EURO s izolačním dvojsklem, střešní okna Velux, stropy nad částí původní a v části obměneny (dřevěné trámové, MIAKO, klenbové). Příčky zděné a sádrokartonové. Stavba je vytápěna kotlem na zemní plyn, na objektu je klimatizační jednotka.

V domě i krbová kamna na dřevo.

Prostorný rodinný dům ve vyhledávané části města.

Dispozice- INP - vstup do domu, veranda, hala se schodištěm, WC, koupelna, vstup na zahradu, kuchyň s jídelnou, komora a technická místnost

podkroví - hala, koupelna s WC, 4x pokoj.

PENB nemáme k dispozici, proto dle zákona uvádíme energetickou třídu G.

Prohlídku sjednejte telefonicky.

 

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Hradec Králové

Cena:

15 000 000,- Kč

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

BH2668

Rozšířené informace

Druh stavby:

cihlová

Stav stavby:

velmi dobrý

Druh objektu:

řadový

Počet podlaží:

2

Plocha parcely:

800

Počet parkovacích míst:

1

Zastavená plocha:

207

Užitná plocha:

158

Inženýrské sítě:

vodovod

kanalizace

plyn

elektřina

topení centrální - plyn

PENB:

G mimořádně nehospodárná

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) RK Bytyhradec (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Wonkova 554

Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Staněk Pavel

Telefon:

777 192 016

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky