Prodej patrového rodinného domu se zahradou v KuklenáchPopis:


V exkluzivním zastoupení majitelů si vám dovolujeme nabídnout k prodeji vícegenerační nemovitost v klidné ulici hradecké městské části Kukleny.

Jedná se patrový rodinný dům se zahradou, garáží a menším plnohodnotným bydlením ve "výměnku". Dům má v přízemí byt 2+1 o ploše 120 m2 a velkou terasu, pod níž jsou prostory pro uložení nářadí či zahradní techniky. V patře jsou tři samostatné pokoje, lodžie, koupelna s toaletou a velká šatna. Plocha 90 m2.

Dům je částečně podsklepený, kromě úložných prostor je zde umístěn plynový kotel, vodárna a veškeré přípojky. Voda je jak městská, tak z vlastní studny. V prvním patře jsou nové rozvody elektřiny - připravené pro již povolené připojení fotovoltaiky.

Výměnek je budova navazující na garáž, má plochu 46 m2 a je zde vytvořeno příjemné bydlení s výhledem do zahrady pro 1 - 2 osoby - byt 2+kk. Tedy zádveří, obytná kuchyně, ložnice, koupelna s toaletou a komora. V těsněm sousedství je zastřešená pergola s krbem a posezením.

Zahrada je osázena ovocnými stromy, před garáží je kryté stání pro další auto. Plocha garáže  je 19,6 m2 (5,6 x 3,5). Ulice je slepá, není tu tedy téměř žádný provoz.

Nemovitost je vhodná jak pro rodinné bydlení, tak i pro sídlo firmy, kanceláře či ordinaci se zázemím. Výměnek může sloužit pro bydlení zaměstnance - správce objektu.

Rodinný dům je volný a nic nebrání prohlídkám, výměnek je do doby realizace prodeje obydlený.

Pokud vás naše nabídka zaujala, udělejte si čas a přijeďte se podívat. Osobní kontakt nenahradí i ten nejpodrobnější popis - rádi vás objektem provedeme!

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Hradec Králové

Cena:

9 990 000,- Kč

Poznámky k ceně:

cena k jednání

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

BH2720

Rozšířené informace

Druh stavby:

cihlová

Stav stavby:

velmi dobrý

Druh objektu:

rohový

Počet podlaží:

2

Počet podzemních podlaží:

1

Plocha parcely:

559

Počet parkovacích míst:

2

Zastavená plocha:

331

Inženýrské sítě:

vodovod

kanalizace

plyn

elektřina

topení centrální - plyn

PENB:

D méně úsporná

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) RK Bytyhradec (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Wonkova 554

Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Kociánová Jitka

Telefon:

725 318 350

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky