Prodej domu s restaurací v Opatovicích n.L. části PohřebačkaPopis:

Sháníte objekt k bydlení a zároveň chcete podnikat v pohostinství? Bydlení a podnikání ve větší obci mezi Pardubicemi a Hradcem Králové? Tak přesně pro Vás máme k prodeji určenou stavbu občanského vybavení. Součástí je zavedená restaurace a menší rodinný dům s celkovým pozemkem 1567 m2 v obci Pohřebačka. Rodinný dům je přístavba k restauraci a má dispozici 2+kk o celkové ploše 120 m2. Dispozice přízemí: vstupní chodba, ložnice, koupelna s WC a samostatné WC. Dispozice 1. patro: obývací pokoj s kuchyňským koutem. Po menší stavební úpravě lze 1. patro rozdělit příčkou a vznikne tak další pokoj. Výhodou je možnost rozšíření obytné části do prostoru přední půdy, kde je již betonová podlaha. Přípojky: voda a kanalizace obecní, vytápění ústřední dálkové – parovod, ohřev vody přes bojler, elektrika 220/380V. Zahrada k domu je oddělena plotem od zahrádky k restauraci a dodává tak majiteli pocit soukromí. Dům byl k restauraci přistaven jako novostavba a to v roce 2000 současnými majiteli. Budeme se těšit na Váš zájem a věříme, že si dům a restaurace najde brzy nového majitele. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat. Prohlídky samozřejmostí. S pozdravem Milan Polívka.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Pardubice

Adresa:

Opatovice nad Labem

Cena:

4 880 000,- Kč

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

66RD04353

Rozšířené informace

Druh stavby:

cihlová

Stav stavby:

velmi dobrý

Druh objektu:

samostatný

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Polívka Milan

Mobil:

734 261 016

Telefon:

495 214 574

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky