Prodej prostorného rekreačního objektu na vlastním pozemku, Horní Malá Úpa (rezervace)Popis:


V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme prodej velmi pěkně zrekonstruovaného rekreačního objektu v Krkonošském národním parku v malebné čáati Krkonoš-v obci Malá Úpa část Horní Malá Úpa . Objekt je dobře přístupný z asfaltové komunikace vedoucí z Horního Maršova na Pomezní boudy, Prošel celkovou a citlivou rekonstrukcí a v současné době je využíván pro trvalé bydlení a rodinnou rekreaci. Přízemní stavba s částečným podsklepením a s plně využitým podkrovím, dřevěná konstrukce se sedlovou střechou. V podkroví jsou čtyři pokoje s celkem 12 lůžky, v přízemí velká zasklená terasa, prostorná obytná místnost s kuchyní, další místnosti, technická místnost s kotlem na peletky a elektrokotlem, v suterénu zaujmou klenbové stropy a koupelna s lázeňskými kamny, v přízemí tradiční kachlová kamna s pecí. Na nemovitosti neváznou žádné právní vady, břemena či jiná omezení. Foto napoví. Vhodné pro toho, kdo ocení krásnou přírodu a kdo nevyhledává přílišný ruch blízké Pece pod Sněžkou. Stavební parcela a nádvoří celkem 1000 metrů2, ostatní plocha 1233 metrů. Energetický štítek nebyl dodán, proto uvádíme en. třídu G. Pro bližší informace či termín nezávazné prohlídky kontaktujte makléře: Pavel Staněk telefon 777192016 nebo Blanka Tomšová telefon 774306591. ZÁVAZNĚ REZERVOVÁNO

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Trutnov

Adresa:

Malá Úpa

Cena:

18 000 000,- Kč

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Nabídka je rezervována

Značka:

BH2728

Rozšířené informace

Rekreační objekt typu:

rekr.obj.

Stav stavby:

velmi dobrý

Počet podlaží:

2

Počet podzemních podlaží:

1

Plocha parcely:

2233

Inženýrské sítě:

vodovod

elektřina

topení jiné

PENB:

G mimořádně nehospodárná

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) RK Bytyhradec (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Wonkova 554

Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Staněk Pavel

Telefon:

777 192 016

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky