Rodinný dům 4+1 s nebytovým prostorem (dílnou)Popis:

Hledáte nemovitost k rodinnému bydlení a zároveň vhodnou i pro Vaše podnikání?

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji rodinný dům 4+1 s garáží a dalším nebytovým prostorem v obci Černilov, okr. Hradec Králové. Celková výměra pozemku včetně zastavěné plochy 950 m2.

Rodinný dům prošel zásadní rekonstrukcí a modernizací v roce 2010 včetně zateplení fasády. Dispozice: 1 NP – veranda, chodba, obývací pokoj s krbovou vložkou, kuchyň s jídelnou, ložnice, koupelna se sprchovým koutem, WC a přípojkou na pračku. Podkroví – 2 ložnice, půdní prostor vhodný k vestavbě. Vytápění a ohřev vody ústřední plynovým kotlem, radiátory + podlahové a krbová vložka. Na obytnou část navazuje garáž pod společným obvodovým zdivem a zastřešením s el. garážovými vraty. Přípojky: elektrorozvod, voda – obecní vodovod, plynovod, odpadní vody odkanalizovány.

K domu dále patří samostatně stojící vedlejší stavba (2015) – objekt skladu (dílny) o půdorysu 18 x 8 m se zakrytým přístřeškem pro osobní automobil. Objekt byl využíván pro skladování AL žebříků, plošin, nářadí, lešení apod. Celý objekt byl dosud využíván jako sídlo firmy, je oplocený, vybavený kamerovým zabezpečovacím systémem a nabízí široké možnosti dalšího využití.

Výhodou je výborná občanská vybavenost obce a dostupnost do HK (8 km - cca 10 minut autem). Cena 10. 490. 000 Kč včetně právních služeb a provize RK. Pro ucelenou představu o nemovitosti doporučujeme prohlídku, kterou Vám rádi zajistíme. Více informací u makléře zakázky. PENB nebyl dodán, proto uvádíme třídu G.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Černilov

Cena:

10 490 000,- Kč

Poznámky k ceně:

Cena včetně právních služeb a provize RK

Značka:

3436

Rozšířené informace

Druh komerečních prostor:

sklad

Druh stavby:

cihlová

Stav stavby:

velmi dobrý

Umístění objektu:

centrum obce

Užitná plocha:

150

Inženýrské sítě:

vodovod

kanalizace

plyn

elektřina

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) PALACE REALITY (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Čelakovského 503/14

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Králová Andrea

Telefon:

+420604705995

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky