Chalupa, Podhořany u Nových HradůPopis:

Nabízíme k prodeji chalupu se stodolou v obci Podhořany u Nových Hradů. Pozemek má celkovou výměru 1114 m2. Chalupa je ve stavu před kompletní rekonstrukcí. Nově je provedena střecha nad obytnou částí. Na pozemku vlastní studna, do chalupy zavedena elektřina. Dispozice: v přízemí je chodba, obytná místnost, prostor pro koupelnu a v podkroví jsou plánované tři místnosti. Na obytnou část navazuje chlév, dřevník a stodola.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Ústí nad Orlicí

Adresa:

Podhořany u Nových Hradů

Cena:

neurčena

Poznámky k ceně:

info v kanceláři

Celková plocha:

1114 m2

Značka:

942

Rozšířené informace

PENB:

G

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) BERNECKER reality s. r. o. (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

S. K. Neumanna 1257

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Koppová Jana

Mobil:

602832260

Telefon:

495534888

Fax:

495534888

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky