Chalupa nedaleko Adršpachu v obci Bernartice (rezervace)Popis:

Dovolujeme si Vám nabídnout chalupu v původním stavu na Broumovsku nedaleko Adršpašských skal v obci Bernartice části Bečkov. Nemovitost se nachází na pozemku o velikosti 1341 m2 nedaleko lesa. Je zde panensky čistá příroda a okolí s minimálním ruchem od automobilů a průmyslu. Chalupa je ke kompletní rekonstrukci. Dispozice: 1. NP: vstupní místnost s kuchyní, obytná místnost s velkým krbem, další obytná místnost, vstup do bývalé stáje, kamenný sklípek. 2. NP: vstup na prostornou půdu, kde by byla možnost vybudovat hned několik místností. Přípojky: voda a el. 220/380V je zavedena do domu, je zde vybudován jednokomorový septik na který je potřeba dům připojit. Podrobnější informace a případné prohlídky kontaktujte makléře.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Trutnov

Adresa:

Bernartice

Cena:

1 690 000,- Kč

Příznaky:

Nabídka je rezervována

Značka:

66CH04394

Rozšířené informace

Rekreační objekt typu:

chalupa

Druh stavby:

smíšená

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Pohl Štěpán

Mobil:

777 150 437

Telefon:

495 214 574

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky