Prodej bytu 3+1 s garáží a zahradou



Popis:

Prodám byt v osbním vlastnictví 3+1 se 3 lodžiemi, ke kterému patří i garáý a idaální 1/4 společné zahrady. Byt je v Opatovicích n. L v malé bytovce.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Opatovice n. L.

Cena:

4 600 000,- Kč

Celková plocha:

77 m2

Rozšířené informace

Vybavení:

nezařízený

Druh stavby:

panelová

Stav stavby:

dobrý

Vlastnicví:

osobní

Druh bytu:

3+1

Počet podlaží:

2

Číslo podlaží:

1

Podlahová plocha:

77

Sklep:

ano

Garáž:

ano

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Kopič , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Inzerent se při registraci na web hradeckralove.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů v inzerátu ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uživatel, který odesílá odpověď, svěřuje své osobní údaje Inzerentovi na vlastní riziko.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Jméno:

Kopič

Telefon:

608300982

Email:
 

při kontaktu s inzerentem uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky