Prodej pozemku - Pecka, okr. JičínPopis:

Nabízíme prodej pozemku v klidné části podkrkonošského městečka Pecka. Pozemek se nachází v blízkosti Kempu a koupaliště Pecka a nedaleko rybníka, má výměru 7. 864 m2 a z toho je 653 m2 určeno na stavbu rekreační nemovitosti a 7. 211 m2 lze využít jako lesní pozemek. IS: elektro na hranici pozemku, přípojku vody - nutnost zbudování vlastní studny. Pecka leží v malebně zvlněné krajině mezi městy Nová Paka a Dvůr Králové. Život městečka se točí kolem hradu Pecka, nejvýznamnější historické památky v okolí. Nedaleko se nachází Lázně Bělohrad a vrh Zvičina. Tato lokalita nabízí řadu kulturních akcí, cyklovýlety, rybaření, procházky, koupání. Veškeré informace Vám rádi sdělíme v naší realitní kanceláři, připravíme i nezávazný návrh financování od našeho úvěrového specialisty.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Jičín

Adresa:

Pecka

Cena:

110,- Kč/m2

Poznámky k ceně:

včetně právních služeb a provize RK

Celková plocha:

7864 m2

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

N03053

Rozšířené informace

Druh pozemku:

pro bydlení

Celková plocha:

7864

Účel:

vhodný pro stavbu rekreační nemovitosti

Umístění:

okraj obce

Inženýrské sítě:

elektřina

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Fortunae (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Eliščino nábřeží 842

500 03 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Jakub Janiš

Mobil:

+420 774 289 077

Telefon:

+420 495 516 162

Fax:

+420 495 516 163

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky