Zemědělská usedlost v obci Neznášov,Popis:

Máte rádi nemovitosti s historií sahající až do 19. století? Nebojíte se rekonstrukce zemědělských usedlostí? Tak přesně pro Vás máme k prodeji určenou zemědělskou usedlost s obytnou plochou 147 m2 a celkovým pozemkem 4290 m2 v obci Rožnov, části obce Neznášov. Nemovitost je určena k rekonstrukci. Hlavní budova má 4 obytné místnosti a chodbu o celkové obytné ploše 97 m2. Z chodby vedou schody do krásného stylového sklepa s klenbou. Dále stavbu tvoří sklady a stáje. Vedlejší budova na protější straně dvora má vejminek s 3 obytnými místnostmi a chodbu o celkové obytné ploše 50 m2. Stavbu dále tvoří garáž, chlév a krytá stání. Půdy na obou nemovitostech jsou průchozí. Celou zemědělskou usedlost doplňuje velká zděná stodola s dřevěnými vraty. Přípojky: obecní kanalizace přivedena 2x na pozemek, obecní voda přivedena do sklepa hlavní budovy, elektrika v budově, plyn v HUP. Historie nemovitosti začala již v roce 1874. Od té doby se měnila a přistavovala. Bohužel aktuální stav je k celkové rekonstrukci. Věříme, že někdo s citem pro detail a hlavně historii bude z této možnosti koupě nadšený a příjme výzvu v podobě rekonstrukce se zachováním dobových prvků a to zejména na fasádách budov i stodoly. Nemovitost pak může sloužit jako venkovské sídlo a díky pozemku o celkové rozloze 4290 m2 dodá majiteli potřebné soukromí a klid. Případně může objekt sloužit k podnikatelskému záměru. Necháme na Vaší fantazii. Budeme se těšit na Váš zájem a věříme, že si nemovitost najde brzy nového majitele. Aktuálně hlavní budova slouží jako sklad starého nábytku. Nebylo tedy možné více fotit interiér. Prosíme o pochopení a po podpisu Kupní smlouvy bude vše vyklizeno. PS: koník a kozička na prodej nejsou : -) : -) S pozdravem Milan Polívka

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Náchod

Adresa:

Rožnov

Cena:

2 950 000,- Kč

Značka:

66RD04402

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Polívka Milan

Mobil:

734 261 016

Telefon:

495 214 574

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky