Stavební pozemek (podíl 1/3) - ulice Obecní - Hradec KrálovéPopis:

Nabízíme prodej pozemků o výměře 779 m2 - ulice Obecní - Hradec Králové. Jedná se o spoluvlastnický podíl ve výši jedné třetiny. Celková výměra pozemků je 2. 338 m2. Pozemky jsou v části města Slatina a jsou ve vnitřní části rozvolněné zástavby. Přístup přímo k pozemku je zajištěn věcným břemenem zapsaným v katastru nemovitostí pro chůzi a jízdu přes sousední pozemek, který vlastní i někteří další spoluvlastníci. Všechny inženýrské sítě jsou dostupné v hlavní komunikaci. Pozemky lze využít pro umístěný příměstského nízkopodlažního bydlení spojeného s užitkovým využitím zahrad s možností omezeného chovu zvířectva, včetně doplňujícího občanského vybavení a výrobních služeb. Vyjádření odboru hlavního architekta máme k dispozici. Poplatníkem daně z nabytí nemovitých věcí 4% je kupující. Financování Vám zajistíme. Pozemky nejsou zatíženy zástavou a jsou ihned k dispozici!

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Milady Horákové

Hradec Králové

Cena:

1 350,- Kč/m2

Poznámky k ceně:

Cena včetně provize zprostředkovatele. Financování Vám zajistíme.

Celková plocha:

779 m2

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

N1300

Rozšířené informace

Druh pozemku:

pro bydlení

Celková plocha:

779

Účel:

Pozemky lze využít pro umístěný příměstského nízkopodlažního bydlení spojeného s užitkovým využitím zahrad s možností omezeného chovu zvířectva, včetně doplňujícího občanského vybavení a výrobních služeb.

Umístění:

Klidná část obce.

Terén:

Rovinatý

Stavby:

Žádné

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) VENUS reality (IČ 04336232) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Čelakovského 488

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Mgr. Šiška Petr

Mobil:

605 830 975

Telefon:

495 511 623

Fax:

495 511 623

Email:
ICQ:

233856786

Skype:

petrsiska

URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky