Stavební pozemek na chalupu v obci Lučice, VysočinaPopis:

Hledáte ke koupi stavební pozemek na Vysočině v blízkosti přírody? Pozemek, kde máte výhled do okolní krajiny? Tak přesně pro Vás máme k prodeji stavební pozemek o velikosti 828 m2 v obci Lučice nedaleko Havlíčkova Brodu. Pozemek je určený Územním plánem obce Lučice k výstavbě rekreační chalupy. Pozemek je součástí uzavřeného resortu, kde je k prodeji pouze 8 zděných chalup a tento pozemek je poslední v řadě. Resort má vlastní příjezdovou cestu a je stranou od obce Lučice. Přípojky: voda obecní kanalizace do ČOV na hranici pozemku, plyn a elektřina 220/380V již na pozemku. Nový majitel tak nemusí řešit velké investice do přípravy IS. Na pozemku již stojí dřevěná stavba sloužící jako kryté stání pro auto nebo uskladnění dřeva. V celém okolí je krásná příroda s velkými možnostmi pro pěší nebo cykloturistiku. Spolu s vlastním pozemkem si nový zájemce kupuje i podíl 1/9 na společných komunikacích před resortem a v resortu. Na Vysočinu do obce Lučice je výborná dostupnost autem a to nejen pro víkendový odpočinek. Např. z Prahy - Průhonic do 60 min. , z Hradce Králové do 70 min. a z Pardubic do 60 min. Pokud milujete přírodu a aktivní odpočinek na Vysočině, tak do lokality a okolí se zamilujete. Budeme se těšit na Váš zájem a věříme, že si pozemek najde brzy nového a spokojeného majitel s chutí stavět rekreační chalupu. Budu se těšit na prohlídky.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Havlíčkův Brod

Adresa:

Lučice

Cena:

1 810,- Kč/m2

Značka:

66PZ04472

Rozšířené informace

Druh pozemku:

pro bydlení

Celková plocha:

828

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Polívka Milan

Mobil:

734 261 016

Telefon:

495 214 574

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky