Prodej zasíťovaného pozemku v obci Rabštejnská LhotaPopis:

Prodej kompletně zasíťovaného pozemku pro stavbu rodinného domu v obci Rabštejnská Lhota. Obec se nachází 3 km jihozápadně od města Chrudim. Přípojky: veškeré inženýrské sítě jsou na pozemku, voda - obecní vodovod, obecní kanalizace, elektřina. Jedná se o rovinatý pozemek obdélníkového tvaru na krásném místě na konci obce Rabštejnská Lhota. V obci základní občanská vybavenost - mateřská a základní škola, prodejna potravin, obecní úřad, hostinec, koupaliště. Zajímavé turistické cíle rozhledna Bára II, lezecká stěna Podhůra, zřícenina hradu Rabštejn. Celková plocha pozemku: 1412 m2. Doporučujeme osobní prohlídku.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Chrudim

Adresa:

Rabštejnská Lhota

Cena:

2 193 000,- Kč

Značka:

66PZ04149

Rozšířené informace

Druh pozemku:

pro bydlení

Inženýrské sítě:

vodovod

kanalizace

elektřina

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Vašata Jiří

Mobil:

724 806 101

Telefon:

495 213 915

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky