Prodej stavebního pozemku 2053 m2, obec Vernéřovice.Popis:

Pokud hledáte klidné a malebné místo k trávení svého času, ať už k trvalému bydlení či rekreaci, tak Vám nabízíme k prodeji krásný a slunný pozemek o rozloze 2053 m2, který se nachází v česko-polském příhraničí v obci Vernéřovice na Broumovsku. Pozemek leží uprostřed obce v blízkosti hlavní silnice s příjezdem po nezpevněné cestě. Vodovodní a elektrická přípojka na hranici pozemku. Kanalizace a plyn není. Obec Vernéřovice se nachází v okrese Náchod v Královéhradeckém kraji na hranici s Polskem. Tato lánová ves leží v údolí Vernéřovického potoka a svým východním koncem prakticky navazuje na město Meziměstí. Krásný výhled na Broumovské stěny a Bukovou horu. Ideální místo pro rekreaci, blízko do nedalekých Teplických a Adršpašských skal. Pozemek je dle územního plánu obce určen k zástavbě.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Náchod

Adresa:

Vernéřovice

Cena:

390,- Kč/m2

Značka:

29

Rozšířené informace

Druh pozemku:

pro bydlení

Umístění objektu:

centrum obce

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Miroslav Vodehnal Realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Národních mučedníků 1930/30

500 08 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Vodehnal Miroslav

Telefon:

+420608136975

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky