Prodej pozemku určeného ke stavbě domu v obci StěžeryPopis:

Hledáte pozemek určený ke stavbě rodinného domu v těsné blízkosti města Hradce Králové?
Pozemek, který je rovinatý a kompletně zasíťovány? Pokud ano, tak přesně pro Vás máme k prodeji pozemek určený ke stavbě rodinného domu o velikosti 631 m2 v Markově ulici v obci Stěžery.

Pozemek je rovinatý a jsou na něm kompletně vybudované inženýrské sítě - obecní vodovod, kanalizace, elektřina a plyn. Nový majitel tak nemusí řešit žádné zdlouhavé a hlavně finančně nákladné procesy na zasíťování pozemku.

Označení Územním plánem: BI - plochy bydlení v rodinných domech - městské a příměstské.
Podle Územního plánu obce Stěžery je na pozemku možné postavit RD o max. 2 nadzemních podlažích s koeficientem zastavění max. 40%. Bližší specifikaci naleznete mezi fotkami inzerátu.

Obec Stěžery, která leží pouze 3 km od Hradce Králové je skvělým místem pro Váš nový domov. Obec nabízí širokou občanskou vybavenost (Městská hromadná doprava, školka, škola, úřad, pošta, zdravotní středisko, obchod s potravinami, sportovní areál, zoo park, restauraci se soukromým pivovarem a mnoho dalšího). Pokud milujete přírodu, tak i lesy jsou tu kousek. Nájezd na dálnici D11 je necelé 3 km a v Praze na Černém Mostě můžete být za méně než 45 min.

Takových nabídek na prodej není mnoho. Jsme tedy rádi, že to můžeme být právě my, kteří Vám splníme sen o novém bydlení. Budeme se těšit na Váš zájem a věříme, že si pozemek najde brzy nového majitele. Financování hypotečním úvěrem je možné a v případě Vašeho zájmu Vám s ním rádi pomůžeme. Neváhejte mě kontaktovat.

S pozdravem Milan Polívka. Certifikovaný realitní makléř číslo OsR 19. I. /2018 Asociace realitních kanceláří České republiky.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Stěžery

Cena:

6 500,- Kč/m2

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

66PZ04564

Rozšířené informace

Druh pozemku:

pro bydlení

Celková plocha:

631

Inženýrské sítě:

vodovod

kanalizace

plyn

elektřina

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Polívka Milan

Mobil:

734 261 016

Telefon:

495 214 574

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky