Pozemky v Lázních Bohdaneč, komerční využitíPopis:

Nabízíme pozemkové parcely v k. ú. Lázně Bohdaneč. Pozemky se nacházejí dle územního plánu v zastavitelném území, v zóně průmyslové výroby, skladů, technické vybavenosti a zvláštních účelů. Jsou zde přípustné objekty pro výrobu a skladování, technické vybavení, ochranná zeleň, plochy komunikací, parkovišť a dopravní vybavenosti. Výjimečně přípustné služební byty majitelů. Z části se pozemky také nachází v nezastavěném území určeném jako pole. Výstavba fotovoltaické elektrárny je možná v zastavitelném území viz zákres do mapy KN. Pozemky se nachází u firmem Transform a Hokr, všechny sítě v dosahu. Lze koupit i odděleně jednotlivé parcely.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Pardubice

Adresa:

Lázně Bohdaneč

Cena:

neurčena

Poznámky k ceně:

info v kanceláři

Celková plocha:

65000 m2

Značka:

235

Rozšířené informace

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) BERNECKER reality s. r. o. (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

S. K. Neumanna 1257

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Novotná Dana

Mobil:

776832263

Telefon:

495534888

Fax:

495534888

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky