Pozemkové parcely určené ke stavbě RD o velikosti 13555 m2 v obci Vítězná - KocléřovPopis:

Hledáte investiční příležitost do stavebních pozemků? Chcete stavět více rodinných domů na jednom místě? Tak přesně pro Vás máme k prodeji určené stavební pozemky o celkové velikosti 13555 m2 v obci Vítězná - Kocléřov. Jedná se o stavební pozemky v nově schvalovaném Územním plánu obce Vítězná. Stavební pozemky jsou pod označení BV - bydlení v rodinných domech - zástavby venkovské. Možnost napojení na IS. Přípojky: obecní kanalizace a obecní vodovodní řád vede podél silniční komunikace, elektrika v dosahu na pozemku. Přes pozemky částečně vede el. vysoké napětí. Nutnost zachovat ochranné pásmo stavby 10m. Dá se tak v těchto místech využít společné stání nebo zpevněná komunikace. Pozemek blízko lesa je slunečný a rovinatý. Více než polovinu katastrálního území Vítězná tvoří lesy. Dostupnost: Dvůr Králové nad Labem 7 km, Trutnov 15 km. Cena za pozemky k jednání. Budeme se těšit na Váš zájem a věříme, že si pozemek brzy najde nového majitele. S pozdravem Milan Polívka. Cena: 120,-Kč /m2

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Trutnov

Adresa:

Vítězná

Cena:

1 626 600,- Kč

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

66PZ04303

Rozšířené informace

Druh pozemku:

pro bydlení

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Polívka Milan

Mobil:

734 261 016

Telefon:

495 214 574

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky