Pozemek určený k výstavbě v obci StárkovPopis:

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji stavební pozemek v centru obce Stárkov o celkové výměře 535 m2. Pozemek je určen dle územního plánu obce ke stavbě rodinného domu nebo stavby občanské vybavenosti. Veškeré IS na hranici pozemku. Pozemek je přímo na historickém náměstí ve vyhledávané rekreační lokalitě – CHKO Broumovsko. Výhodná poloha jak pro rekreaci, tak pro trvalé bydlení – Hronov 8 km, Police nad Metují a Teplice nad Metují 10 km, Náchod 17 km. Veškerá občanská vybavenost v místě. S financováním Vám rádi pomůžeme. Pro více informací kontaktujte makléře.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Náchod

Adresa:

Stárkov

Cena:

300 000,- Kč

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

66PZ04332

Rozšířené informace

Druh pozemku:

pro bydlení

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Krejcarová Jana

Mobil:

602 618 405

Telefon:

495 213 915

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky