Pozemek s chatou v Hradci Králové, prodejPopis:

Nabízíme k prodeji pozemek s chatou v zahradní kolonii, Osada Rozkvět míru v Malšovicích. Vlastní pozemek má celkovou výměru 450 m2. Dispozice chaty – obytná místnost s malou kuchyňkou, částečně podsklepeno. K dispozici malá dílna. Do chaty je zavedena pouze elektřina, ostatní inženýrské sítě chybí, vytápění kamny na tuhá paliva. Střešní krytina je plech. Voda je na pozemku pouze na zalévání, místní rozvod v kolonii, který se na zimu vypíná. V blízkosti společné WC s pitnou vodou. Na pozemek se dá přijet i osobním autem, jinak je parkování možné před vstupem do kolonie na parkovišti.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Hradec Králové

Cena:

neurčena

Poznámky k ceně:

info v kanceláři

Celková plocha:

450 m2

Značka:

936

Rozšířené informace

Inženýrské sítě:

220 V

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) BERNECKER reality s. r. o. (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

S. K. Neumanna 1257

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Novotná Dana

Mobil:

776832263

Telefon:

495534888

Fax:

495534888

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky