Pozemek ke stavbě domu v Jaroměři - části SemonicePopis:

Nabízíme Vám k prodeji pozemek o výměře 1205 m2 v Jaroměři, části Semonice. Pozemek je veden na Katastrálním úřadu jako zahrada. Pozemek je již schválen ke stavbě rodinného domu od stavebního úřadu a obce. Dle územního plánu obce se jedná o plochu městského a příměstského bydlení. Mezi obrázky najdete návrh možnosti umístění a tvaru rodinného domu. IS: elektřina, plyn, kanalizace a městská voda na hranici pozemku. Pozemek se nachází v klidné části obce s veškerou občanskou vybaveností. S financováním Vám rádi pomůžeme.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Náchod

Adresa:

Jaroměř

Cena:

1 020,- Kč/m2

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

66PZ04352

Rozšířené informace

Druh pozemku:

pro bydlení

Inženýrské sítě:

vodovod

veřejný vodovod

kanalizace

plyn

elektřina

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Pohl Štěpán

Mobil:

777 150 437

Telefon:

495 214 574

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky