Pozemek k výstavbě domu, Libotov u Dvora Králové n.L.Popis:

Dovolujeme si Vám nabídnout pozemek určený Územním plánem k výstavbě rodinného domu v obci Libotov, 6 km od Dvora Králové nad Labem. Pozemek je obdélníkového tvaru, umístěný na konci obce sousedící s polem.
Jedná se o nově plánovanou zástavbu tří rodinných domů viz. vizualizace. Přípojky: voda a elektřina budou zavedený na pozemek na podzim 2020. V ceně je i podíl 1/3 na příjezdové cestě. Celková plocha pozemku: 1041 m2. Doporučujeme. Pro bližší info volejte. S výhodným financováním Vám rád pomohu.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Trutnov

Adresa:

Libotov

Cena:

890 000,- Kč

Značka:

66PZ04306

Rozšířené informace

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Vašata Jiří

Mobil:

724 806 101

Telefon:

495 213 915

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky