Pozemek 1490 m2 určený ke stavbě domu v obci Nechanice - SobětušPopis:

Hledáte pozemek určený ke stavbě rodinného domu v dojezdové vzdálenosti od Hradce Králové? Pozemek, který je rovinatý a kompletně zasíťovaný? Tak přesně pro Vás máme k prodeji pozemek určený ke stavbě rodinného domu o velikosti 1490 m2 ve městě Nechanice - části obce Sobětuš.
Pozemek je rovinatý a jsou na něm kompletně vybudované inženýrské sítě - obecní vodovod, elektrika a plyn. Nový majitel tak nemusí řešit zdlouhavé a hlavně finančně nákladné procesy na zasíťování pozemku. Kanalizace bude řešena ČOV při stavbě domu.
Podle Územního plánu města Nechanice a části obce Sobětuš je na pozemku možné postavit přízemní dům nebo dům s jedním nadzemním podlažím a podkrovím. Bližší specifikaci najdete mezi fotkami inzerátu.
Obec Sobětuš bude klidným místem pro Vaše nové bydlení a zároveň se nachází necelé 2 km od města Nechanice, kde najdete veškerou občanskou vybavenost jak pro sebe, tak i svoje děti (školka, škola, úřady, zdravotní středisko, obchody, sportovní areál, Kulturní dům, restaurace a mnoho dalšího.
Nájezd na dálnici D11 u Dobřenic 14 km.
Dojezdová vzdálenost do Hradce Králové je jen 18 min autem. Což je na dnešní dobu naprosto skvělé mít zázemí takto velkého krajského města nablízku. Do obce jezdí často i linkový autobus Hradec Králové - Nový Bydžov.
Budeme se těšit na Váš zájem a věříme, že si pozemek najde brzy nového majitele. Neváhejte mě kontaktovat, budu se na Vás těšit.
S pozdravem Milan Polívka. Certifikovaný realitní makléř číslo OsR 19. I. /2018 Asociace realitních kanceláří České republiky.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Nechanice

Cena:

1 500,- Kč/m2

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

66PZ04506

Rozšířené informace

Druh pozemku:

pro bydlení

Celková plocha:

1490

Inženýrské sítě:

vodovod

veřejný vodovod

plyn

elektřina

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Polívka Milan

Mobil:

734 261 016

Telefon:

495 214 574

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky