Pozemek 14.454 m2 určený ke stavbě RD ve městě VamberkPopis:

Hledáte investiční příležitost do stavebních pozemků? Chcete stavět více domů na jednom místě? Tak přesně pro Vás máme k prodeji určené stavební pozemky o celkové velikosti 14. 454 m2 ve městě Vamberk. Dle Územního plánu města Vamberk se jedná o stavební pozemky s označením Brd10 - bydlení v rodinných domech. Přístupy k pozemkům navazují na pozemky města Vamberk. Veškeré napojení IS (voda, elektrika, plyn) je na hranici pozemků a kanalizace vede napříč pozemkem. Na vyžádání zašleme přesné údaje a odkaz na Územní plán města Vamberk. Pozemky jsou na mírně svažité a slunečné strání. Cena za pozemky k jednání. Budeme se těšit na Váš zájem a věříme, že si pozemky najdou brzy nového a šikovného majitele. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat. S pozdravem Milan Polívka

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Rychnov nad Kněžnou

Adresa:

Vamberk

Cena:

390,- Kč/m2

Značka:

66PZ04338

Rozšířené informace

Druh pozemku:

pro bydlení

Účel:

bydlení

Inženýrské sítě:

vodovod

plyn

elektřina

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Polívka Milan

Mobil:

734 261 016

Telefon:

495 214 574

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky