Pozemek 10989 m2 na stavbu domů v Javornici u Rychnova n.KPopis:

Hledáte investiční příležitost do stavebních pozemků v podhůří Orlických hor? Chcete stavět více domů na jednom místě? Tak přesně pro Vás máme k prodeji určené stavební pozemky o celkové velikosti 10. 989 m2 v obci Javornice. Dle Územního plánu obce Javornice se jedná o stavební pozemky s označením SV - plochy smíšené obytné (venkovské). Přístup k pozemkům je z obecní komunikace. Napojení na IS (voda, elektrika) je na hranici pozemků a vede podél obecní komunikace. V obci není kanalizace. Na vyžádání zašleme přesné údaje a odkaz na Územní plán obce Javornice. Obec si nechala vypracovat celkovou Územní studii na nově zastavitelné plochy. Na vyžádání zašlu celou studii emailem. Pozemky jsou na mírně svažité a slunečné strání. Cena za pozemky k jednání. Budeme se těšit na Váš zájem a věříme, že si pozemky najdou brzy nového a šikovného majitele. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat. S pozdravem Milan Polívka

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Rychnov nad Kněžnou

Adresa:

Javornice

Cena:

500,- Kč/m2

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

66PZ04339

Rozšířené informace

Druh pozemku:

pro bydlení

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Polívka Milan

Mobil:

734 261 016

Telefon:

495 214 574

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky