Zemědělský areál - silo v Kostelci nad OrlicíPopis:

Nabízíme k prodeji zemědělský areál - silo v Kostelci nad Orlicí, které zajišťovalo výkup zemědělských komodit a jejich kompletní posklizňovou úpravu a skladování, včetně pro Szif a Sshr. Silo je vybaveno vlastní vlečkou umožňující nakládku a vykládku ucelených vlaků obilovin i krmiv. Dále je vybaveno laboratoří. Vlastní silo sestává z 8 buněk o železobetonové monolitické konstrukci válcového profilu. Každá buňka má kapacitu 600 tun, dále satelitní zásobníky 2 x 300 tun a 2 x 150 tun. Neoddělitelné příslušenství tvoří mostní váha s nájezdy - výrobce Tamtron, typ Scalex 1900E, stáří 4 roky, posklizňová linka sestávající z příjmových košů, předčističkou, čističkou a sušičkou na plyn. Důležitou součástí je železniční vlečka s lokotraktorem, 2 x skladová hala o ploše 1x 248,6 m2 a 1. 138 m2, větší hala disponuje výškou 8m po nosník. Dále dílenské sklady, administrativní a laboratorní prostory v 1. NP v administrativní budově.
Areál je napojen na veřejnou kanalizaci, veřejný vodovod a plyn. Vlastník sila je též podílovým vlastníkem komunikací nacházejících se v areálu. Vlastnictvím těchto podílů na komunikacích, je zajištěn přístup ke všem stavbám. Celková plocha areálu včetně komunikací je 13. 526 m2. Pro více informací kontaktujte makléřku.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Rychnov nad Kněžnou

Adresa:

Kostelec nad Orlicí

Cena:

12 000 000,- Kč

Značka:

66PO04174

Rozšířené informace

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Krejcarová Jana

Mobil:

602 618 405

Telefon:

495 213 915

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky