Pronájem reprezentativní kanceláře 35 m2 v centru Hradce KrálovéPopis:

Nabízíme pronájem reprezentativní kanceláře 35,75 m2, která se sestává ze dvou místností v budově YMCA v centru Hradce Králové. Budova se nachází v centru města na rohu ulic Gočárova a Šafaříkova. Některé prostory budovy využívá ke svému programu YMCA Hradec Králové, ostatní slouží ke komerčnímu pronájmu. Kancelář se nachází v 1. patře bez výtahu a není vybavená, zajímavostí je balkon. Kuchyňka a sociální zázemí je ve společných prostorech. V ceně za pronájem jsou veškeré služby a úklid společných prostor. Provize pro RK je jeden nájem. Těším se na prohlídky.

Typ nabídky:

pronájem

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Hradec Králové

Cena:

7 507,- Kč/měsíc

Značka:

66PO04169

Rozšířené informace

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Pácaltová Veronika

Mobil:

604 517 188

Telefon:

495 213 915

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky