Pronájem kanceláře 29 m2 v Hradci Králové - Gočárově ul.Popis:

Nabízíme pronájem kanceláře o velikosti 18 m2 v administrativní budově Office u Koruny v blízkosti OC Aupark. Jedná se o krásné a reprezentativní prostory. Společné zázemí s kuchyňskou linkou a WC na každém patře. Administrativní budova má vlastní parkovací místa za budovou (za příplatek 1. 000,-Kč) - omezená kapacita. Návštěvy nebo případně i Vy můžete pohodlně parkovat v parkovacím domě Aupark, který navazuje na administrativní budovu, kde je parkování 4h zdarma. Každý nájemce může využít vlastní kartu, která mu umožní neomezený přistup do budovy. V budově kamerový systém. Výhodou administrativní budovy je umístění v centru města, kde se poblíž nachází hlavní vlakové a autobusové nádraží, úřady, obchody. Věříme, že tyto kanceláře potěší nejednoho zájemce. Volné ihned. Prohlídky po domluvě samozřejmostí. Cena 100,- Kč/ m2/měsíc bez DPH + služby a energie 2. 300,- Kč bez DPH za kancelář. Vratná kauce 10. 000,-Kč. Odměnu RK neplatíte. Doporučuji a těším se na Váš zájem. S pozdravem Polívka

Typ nabídky:

pronájem

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Hradec Králové

Cena:

2 900,- Kč/měsíc

Značka:

66PO04389

Rozšířené informace

Druh komerečních prostor:

administrativní b.

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Polívka Milan

Mobil:

734 261 016

Telefon:

495 214 574

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky