Prodejna na frekventovaném místě, pronájemPopis:

NNabízíme k dlouhodobému pronájmu nebytový prostor – prodejnu na frekventovaném místě, v blízkosti OC Atrium a hlavního nádraží, ulici S. K. Neumanna v Hradci Králové. Obchodní prostory se nacházejí v přízemí budovy a mají vchod i výlohu do ulice. V patře je k dispozici kancelář, kuchyňka a příslušenství. Vytápění je zajištěno ústředním vytápěním k dispozici klimatizace. K dispozici možnost napojení na PCO. Parkování je možné před prodejnou na veřejné komunikaci a ve dvoře místa pro 4 automobily. Prodejna bude k dispozici od 1. 3. 2022.

Typ nabídky:

pronájem

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Hradec Králové

Cena:

30 000,- Kč/měsíc

Poznámky k ceně:

+ zálohy, kauce a provize RK

Celková plocha:

140 m2

Značka:

730

Rozšířené informace

Druh komerečních prostor:

obchodní centrum

PENB:

G

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) BERNECKER reality s. r. o. (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

S. K. Neumanna 1257

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Koppová Jana

Mobil:

602832260

Telefon:

495534888

Fax:

495534888

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky