Prodej zdravotního střediska s bytem 2+1 v Hradci KrálovéPopis:

Dovolujeme si Vám nabídnout třípodlažní objekt zdravotního střediska s bytem 2+1 v Hradci Králové na Koutníkově ulici. Dům je podsklepený, třípodlažní s 3 ordinacemi a jedním bytem v podkroví o dispozici 2+1. Disp. : průjezd domu, který slouží k odstavení jízdních kol, kočárků; vstup po schodech do zvýšeného přízemí, kde se nachází ordinace dětského lékaře o celkové ploše 92,7 m2. Po schodišti přístup do 1. patra, kde se nachází ordinace stomatologa 58 m2 a ordinace praktického lékaře 58 m2. V podkroví byt 2+1 o velikosti 43 m2.
Dále prostorná půda s možností vestavby. Za domem udržovaná zahrada a samostatná garáž, k níž je přístup průjezdem domu ve kterém můžete také parkovat. Dům nabízí mnoho možností k využití, dále jako stávající zdravotní středisko či rekolaudace na byty nebo sídlo firmy. Zajímavá investiční příležitost v okresním městě u hlavní komunikace na strategickém místě s možností příjmu z reklamy na domě. Celková plocha pozemku: 613 m2. Doporučujeme prohlídku.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Hradec Králové

Cena:

8 900 000,- Kč

Značka:

66PO04193

Rozšířené informace

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Krejcarová Jana

Mobil:

602 618 405

Telefon:

495 213 915

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky