Obchodní a kancelářské prostory 121 m2 - ul. Kutnohorská - Hradec KrálovéPopis:

Nabízíme pronájem reprezentativních kancelářských prostor o výměře 121 m2 - ulice Kutnohorská - Hradec Králové. Prostory jsou v moderní budově ve 2. patře bez výtahu. Budova je z roku 2004 a v roce 2015 byla zateplena. Dispozice: otevřený kancelářský prostor (vč. skříní), jedna samostatná kancelář, archiv, šatna a kuchyňka. V kancelářských prostorách je koberec, na chodbách dlažba. K prostorám náleží na patře sdílené oddělené toalety (muži, ženy), úklidová komora, sprcha, rozvody telefonu a PC sítě. Budova je umístěna v oploceném a hlídaném areálu. Připojení k internetu je přes ADSL nebo WI-FI. Všechny zálohy na energie se hradí přímo majiteli. Platby měsíčně: nájem + zálohy na energie a služby dle dohody (tři vyhrazená parkovací místa v areálu, úklid venkovních prostor, odvoz odpadu do nádoby 100 l, EZS na pult centrální ochrany, hygienické prostředky na toaletu, schránka) cca 3. 000 Kč/měsíc), vratná jistota jeden měsíční nájem, provize jeden měsíční nájem. Vlastník objektu není plátce DPH. Energetická náročnost budovy je na hodnotě B. Objekt je v části obce Plačice na konečné trolejbusu číslo 3, ve směru příjezdu od Prahy (dostupnost dálnice), Pardubic a Náchodu. Vhodné pro sídlo firmy např. z oboru IT, finančnictví, projektování. Volné ihned!

Typ nabídky:

pronájem

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Kutnohorská

Hradec Králové

Cena:

16 000,- Kč/měsíc

Poznámky k ceně:

+ zálohy na energie a služby dle dohody, vratná jistota 1x měsíční nájem, provize 1x měsíční nájem

Celková plocha:

121 m2

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

N1290

Rozšířené informace

Druh komerečních prostor:

administrativní b.

Vybavení:

nezařízený

Druh stavby:

smíšená

Stav stavby:

velmi dobrý

Počet podlaží:

2

Celková plocha:

121

Počet parkovacích míst:

3

Telefon:

ano

Inženýrské sítě:

veřejný vodovod

kanalizace

plyn

220 V

topení centrální - plyn

PENB:

B

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) VENUS reality (IČ 04336232) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Čelakovského 488

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Mgr. Šiška Petr

Mobil:

605 830 975

Telefon:

495 511 623

Fax:

495 511 623

Email:
ICQ:

233856786

Skype:

petrsiska

URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky