Kancelářské prostory, výhodné umístěníPopis:

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu moderní kancelářské prostory na prestižní adrese v centru města, v blízkosti budov T-Mobile a Aldis. Jedná se o dvě samostatné kanceláře o výměře 24,14 m2 a 16,45 m2 na jednom podlaží. Prostory jsou vybaveny kancelářským nábytkem. K užívání společná kuchyňka a sociální zařízení. Nabízené prostory působí velmi solidně a kultivovaně. Výhodou je možnost přímého vstupu do restaurace Bowling BAR 69 přes chodbu a občasné využití jednacích místností. Nájemné 179 Kč/m2/měs. bez DPH + služby (recepce, ostraha, elektřina, vytápění, klimatizace, tel. ústředna, výtah, odvoz odpadu, internet, úklid), kauce 2 měsíční nájmy. Poplatek za zprostředkování 1 nájem. V blízkém okolí je dostatečné množství parkovacích míst. Více informací u makléře zakázky. PENB nebyl dodán, proto uvádíme třídu G.

Typ nabídky:

pronájem

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Hradec Králové

Cena:

179,- Kč/m2/měsíc

Poznámky k ceně:

+ služby

Značka:

3257

Rozšířené informace

Druhy kancelářských prostor:

kanceláře

Druh stavby:

cihlová

Stav stavby:

velmi dobrý

Umístění objektu:

centrum obce

Počet podlaží:

5

Číslo podlaží:

2

Užitná plocha:

24

Inženýrské sítě:

vodovod

kanalizace

elektřina

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) PALACE REALITY (IČ 65677188) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Čelakovského 503/14

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Králová Andrea

Telefon:

+420604705995

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky