Zavedená hospoda, Hořice, prodejPopis:

Nabízíme k prodeji zavedenou hospodu v Hořicích, ul. Čechova. Dispozice – v přízemí je salon pro 40 osob, v letních měsících lze kapacitu navýšit o dalších 35 míst na částečně zastřešené terase s krbem a udírnou, v podkroví je půda, vhodná k vestavbě např. podkrovního bytu. V přízemí je dále kuchyň, šatna pro personál se sprchou a WC, dámské a pánské WC pro zákazníky. Dům je částečně podsklepený. Interiér je nově zařizovaný před 12 lety, před 7 lety byla vyměněna okna. Objekt je vytápěn elektrokotlem a zároveň krbem v salonu. Dům nabízí bydlení spojené s provozováním zavedené hospody.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Jičín

Adresa:

Hořice

Cena:

neurčena

Poznámky k ceně:

info v kanceláři

Celková plocha:

223 m2

Značka:

917

Rozšířené informace

PENB:

G

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) BERNECKER reality s. r. o. (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

S. K. Neumanna 1257

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Koppová Jana

Mobil:

602832260

Telefon:

495534888

Fax:

495534888

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky