Restaurace s rodinným domem v Opatovicích n.L - PohřebačcePopis:

Sháníte objekt k podnikání v pohostinství ve větší obci? Kde k restauraci navazuje malý rodinný dům k bydlení? Tak přesně pro Vás máme k prodeji určenou stavbu občanského vybavení - Restauraci. Jedná se o zavedenou restauraci s užitnou plochou 200 m2 a celkovým pozemkem 1567 m2 v obci Opatovice nad Labem, části obce Pohřebačka. Restaurace: sál s výčepem 112 m2, kuchyně 12 m2, sklad 18 m2, sklad 6 m2, sklad 8 m2, sklad 9 m2, sklep 15 m2, pokoj pro personál 14 m2 a WC 18 m2. Přípojky: voda obecní, vytápění parovod Opatovice n/L, kanalizace obecní, ohřev vody přes bojler. Výhodou restaurace je zejména vlastní oddělená a oplocená zahrada s posezením. Dále můžete zahradu rozšířit např. o dětské hřiště či jiné aktivity pro hosty podporující chod restaurace. Návštěvnici ocení i možnost parkování přímo před restaurací. Samotná restaurace prošla velkou rekonstrukcí v roce 1991 a následně proběhly menší rekonstrukce a přístavby v podobě domu v roce 2000. Prostory jsou momentálně pronajaté a fungují jako zavedená a letitá Hospoda u Řeháků. Nový majitel má samozřejmě více možností, jak celkový objekt využít. Součástí stavby občanského vybavení je i menší rodinný dům 2+kk o celkové ploše 120 m2. Dispozice přízemí: vstupní chodba, ložnice, koupelna s WC a samostatné WC. Dispozice 1. patro: obývací pokoj s kuchyňským koutem. Po menší stavební úpravě lze 1. patro rozdělit příčkou a vznikne tak další pokoj. Výhodou je možnost rozšíření obytné části do prostoru přední půdy, kde je již betonová podlaha. K domu náleží samostatná a od restaurace oddělená zahrada. Budeme se těšit na Váš zájem a věříme, že si nemovitost najde brzy nového a šikovného majitele. Pro více informací a prohlídky mě neváhejte kontaktovat. S pozdravem Milan Polívka

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Pardubice

Adresa:

Opatovice nad Labem

Cena:

4 880 000,- Kč

Značka:

66PO04353a

Rozšířené informace

Druh stavby:

cihlová

Druh hotelu:

restaurace

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Polívka Milan

Mobil:

734 261 016

Telefon:

495 214 574

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky