Prodej vybavené stylové restaurace s pizzerií na lukrativním místě v JičíněPopis:

Nabízíme k prodeji velmi pěknou stylovou restauraci s pizzerií na lukrativním místě v Jičíně. Hlavním designovým prvkem je dřevo a kámen, čehož bylo výborně využito při citlivém prostorovém dělení restaurace na jednotlivé části pro hosty. Dispozice: 1. NP: v přední části - bar s posezením a salonek, v zadní části pec na pečení pizzy a posezení. Dále pak provozní kuchyň a přípravna, sociální zázemí pro hosty a zaměstnance, dřevěné schody do 2. NP, kde je také bar, posezení a kulečníkové stoly. V letních měsících se využívá venkovní terasa. Parkování je v místě. Je provedeno napojení na veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci a plyn. Vytápění je ústředním plynovým kotlem. V současné době je restaurace pronajímána. Pro nového majitele to může být vhodná investice do budoucna s možností dalších realizačních záměrů. Prohlídku doporučujeme. S financováním pomůžeme. Pozemek: 577 m2.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Jičín

Adresa:

Jičín

Cena:

neurčena

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

66PO04102

Rozšířené informace

Druh stavby:

cihlová

Stav stavby:

velmi dobrý

Druh hotelu:

restaurace

Plocha parcely:

577

Inženýrské sítě:

vodovod

veřejný vodovod

kanalizace

plyn

elektřina 220 V/380 V

topení centrální - plyn

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Knajflová Miroslava

Mobil:

734 441 580

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky