Prodej pivnice Ráj Piva v HronověPopis:

Nabízíme Vám k prodeji, kompletně vybavenou pivnici „Ráj piva“ v Hronově, která je po kompletní rekonstrukci. Nemovitost je rozdělena na 3 části, které jsou – 1. část pivnice „Ráj piva“, 2. část tři byty, které jsou momentálně pronajaté, 3. část je před kompletní rekonstrukcí, kde je možnost vybudování 12-16 bytů, tudíž velice zajímavá možnost investice. Dispozice: 1. část pivnice – 1. NP hlavní část pivnice pro hosty, která je do tvaru písmena L, kompletně vybavený bar s výčepem a pákovým kávovarem, 3x menší místnosti, které jsou propojeny s hlavní částí, dále prostor s relaxační zónou (stolní fotbálek, dva kulečníkové stoly), sociální zázemí pro hosty – muži, ženy, invalidé, sociální zázemí personál, technická místnost pro vzduchotechniku, chladící místnost na tanková pivo (6xtank), schody do 2. NP – Velký prostor před dokončením rekonstrukce, která byla projektována na vybudování nového casína. Možnost využití například pro školení a jiné obdobné akce. Další možné využití vybudovat zde fitnesscentrum, veškeré sociální zázemí pro hosty, personální prostory jsou zde připraveny. Dále je zde možnost využití bytu 2+kk pro personál, s vlastním el. Bojlerem. Teplou vodu v 1. části zajišťuje elektrický bojler, u baru jsou průtokové ohřívače vody. Vytápění elektrokotlem. Celá část je podsklepena. 2. část se nachází 3 byty, které jsou momentálně pronajaty. 3. část má vlastní číslo popisné, tato část je před rekonstrukcí, kde je možnost vybudovat 12-16 bytových jednotek. Přípojky: veřejný vodovod, veřejná kanalizace, 230V. Rád Vám poskytnu veškeré informace a nemovitostí vás provedu.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Náchod

Adresa:

Hronov

Cena:

neurčena

Poznámky k ceně:

informace u makléře

Příznaky:

Exkluzivní nabídka

Značka:

66PO04340

Rozšířené informace

Druh stavby:

cihlová

Stav stavby:

velmi dobrý

Druh hotelu:

restaurace

Počet podlaží:

2

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Pohl Štěpán

Mobil:

777 150 437

Telefon:

495 214 574

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky