Zemědělská usedlost u Heřmanova Městce



Popis:

Nabízíme k prodeji rozsáhle rodinné sídlo. Kompletně zrekonstruovaná zemědělská usedlost podle architektonického návrhu Ing. arch. Miroslava Kopeckého, CSc. , která byla zkoulaudovaná v roce 2003. Rodinné sídlo do 20 km od centra Pardubic, v rekreační oblasti uprostřed čisté přírody v Železných horách, výborná dostupnost do Pardubic, Hradce Králové, Praha 90 km. Dispozice domu 8+k, 2x koupelna, 3x WC, domácí profi posilovna, krytý bazén 8,2×4,2m, prádelna, spíž, dvě vstupní chodby a atrium. Zastavěná plocha domu (s bazénem, bez atria a bez příslušenství) cca 290 m?. Příslušenství mimo dům – dílna, stodola, zastřešená pergola s krbem, grilem a udírnou, hospodářský přístřešek, přístřešek na dřevo, 2x sklep, parkoviště, sklad (případně vhodné i pro zřízení kanceláře), 2x studna a vrt na vodu. Pozemek cca 7800 m2. Další podrobnosti najdete na www. rodinne-sidlo. cz.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Chrudim

Adresa:

Vyžice

Cena:

neurčena

Poznámky k ceně:

info v kanceláři

Celková plocha:

7800 m2

Značka:

874

Rozšířené informace

PENB:

G mimořádně nehospodárná

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) BERNECKER reality s. r. o. (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

S. K. Neumanna 1257

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Koppová Jana

Mobil:

602832260

Telefon:

495534888

Fax:

495534888

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky