Rodinný dům v obci Vápenný Podol (rezervace)Popis:

Nabízíme Vám prodej rodinného domu v obci Vápenný Podol. Dům je část. kamenný a část zděný, podsklepený, přízemní s půdou. Disp. : vstupní chodba, vstup do sklepa a na půdu, obytná kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, chodba - obytná místnost, druhý vstup, velký obývací pokoj s klenbou, 2x kuchyň. Koupelna a WC není. Suchý záchod na pozemku. Venkovní přístřešek, chlévy. Přípojky: voda obecní, dům připojen na obecní kanalizaci, plynová přípojka, el. 230/400V, topení lokální na tuhá paliva. Zastavěná plocha: 206 m2. Celková plocha pozemku: 670 m2.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Chrudim

Adresa:

Vápenný Podol

Cena:

1 179 000,- Kč

Poznámky k ceně:

ZLEVNĚNO

Příznaky:

Nabídka je rezervována

Značka:

66RD04357

Rozšířené informace

Druh stavby:

smíšená

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) Evropa realitní kancelář (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

Letců 1005/4

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Vašata Jiří

Mobil:

724 806 101

Telefon:

495 213 915

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky