Rodinný dům v Hradci Králové, Pražské Předměstí (rezervace)Popis:

Nabízíme k prodeji rodinný dům na Pražském Předměstí, ul. Všehrdova, blízkosti OC Aupark. Jedná se o původní stavbu, kde byla provedena podkrovní vestavba a dále přístavba do zahrady. Dispozice: v přízemí vstupní chodba, kuchyně a velký obývací pokoj s krbem, šatna, koupelna s vanou i sprchou a WC, schodiště do podkroví, nahoře 3 pokoje, koupelna s vanou, WC, šatna a zastřešená terasa. V přístavbě je v přízemí garáž s dílnou, nahoře je připravena další nedokončená bytová jednotka s veškerými přípojkami. Na přístavbu navazuje zastřešené zahradní posezení s krbem. Celková výměra pozemku je 691 m2. Pozemek je oplocený a zahrada nabízí naprosté soukromí. Na zahradě starší bazén. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, do domu je zavedena voda z vlastní studny, ale i voda městská, vytápění je zajištěno plynovým kotlem, v koupelně podlahové topení, okna jsou plastová, střešní krytina betonová taška. Dům je částečně podsklepený. Dům lze využít pro vícegenerační bydlení, nebo bydlení spojit s podnikáním.

Typ nabídky:

prodej

Okres:

Hradec Králové

Adresa:

Hradec Králové

Cena:

neurčena

Poznámky k ceně:

info v kanceláři

Celková plocha:

691 m2

Příznaky:

Nabídka je rezervována

Značka:

837

Rozšířené informace

PENB:

G

Více informací

Získat více informací o této nabídce

Pro získání více informací prosím vyplňte Vaše údaje do následujícího formuláře a odešlete jej. Informace z formuláře budou ihned zaslány inzerentovi, který inzerát vložil.

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Text:

Informace k ochraně osobních údajů
Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli inzerátu s nemovitostí) BERNECKER reality s. r. o. (IČ ) , který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel webu hradeckralove.cz (Jaroslav Fišer, INET-SERVIS.CZ, IČ: 47494433) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi.

Všechna pole jsou povinná

Kontakt

Název:
Adresa:

S. K. Neumanna 1257

500 02 Hradec Králové

Kontaktní osoba:

Novotná Dana

Mobil:

776832263

Telefon:

495534888

Fax:

495534888

Email:
URL:
 

při kontaktu s realitkou uvádějte jako zdroj

reality.hradeckralove.cz

« Zpět do nabídky